Przejdź do głównej zawartości

Okres próbny

Po rejestracji do programu otrzymasz 14 dni całkowicie darmowego okresu próbnego. W tym czasie będziesz mógł korzystać ze wszystkich możliwości i funkcji programu bez żadnych zobowiązań. To doskonała okazja, aby zapoznać się z naszym narzędziem i jego możliwościami!

14 dni bez zobowiązań

Pierwsze 2 tygodnie od momentu założenia konta są całkowicie bezpłatne i nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami. W tym okresie możesz eksplorować program, testować jego funkcje zarówno w swoim gabinecie, jak i ośrodku. W tym drugim przypadku zachęcamy również do zapraszania współpracowników, abyście wspólnie mogli ocenić, czy nasze narzędzie jest odpowiednie dla Waszego zespołu.

Co dzieje się po okresie próbnym?

Po zakończeniu okresu próbnego otrzymasz od nas wiadomość e-mailową z pytaniem, czy chciałbyś kontynuować korzystanie z programu. Jeśli tak, poprosimy Cię o wybór jednego z naszych pakietów oraz podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury. Następnie wystawimy fakturę za pozostałą liczbę dni danego miesiąca, proporcjonalnie do wybranego pakietu. Dlatego, w pierwszym miesiącu zapłacisz tylko za dni faktycznie wykorzystane po zakończeniu okresu próbnego. Kolejne faktury będziemy wysyłać na początku nowego miesiąca. Każdą z nich wystawiamy z 7-o dniowym terminem płatności.

Jeśli po okresie próbnym nie zdecydujesz się na dalsze korzystanie z programu nic nie musisz robić. Być może w danym okresie próbnym program nie jest jeszcze gotowy na Twoje wyzwania, mamy jednak nadzieję, że może się to zmienić w przyszłości :)

Na ile podpisywana jest umowa?

W momencie zakończenia okresu próbnego, zgodnie z regulaminem, umowa przechodzi na czas nieokreślony z okresem wypowiedzenia na koniec danego miesiąca. Oznacza to, że masz pełną dowolność, aby w zasadzie w dowolnej chwili zrezygnować.